Motoryzacja Usługi

Myjnie samoobsługowe

Myjnie samoobsługowe bezdotykowe to opłacalna inwestycja, którą nasza firma projektuje, buduje i wyposaża w niezawodne i wydajne urządzenia. Naszym partnerom zapewniamy pełen zakres usług w zakresie organizowania, tworzenia i uruchamiania wysoce dochodowego biznesu. Oferowana przez nas chemia wyróżnia się wysoką wydajnością i nienaganną jakością. Powstaje przy użyciu innowacyjnych technologii i sprawdzonych surowców. Dlatego wszystkie dostarczane przez nas chemikalia samochodowe spełniają wymagania światowych i europejskich norm jakości i bezpieczeństwa.

Dostarczana przez naszą firmę chemia do myjni samoobsługowych szybko i sprawnie:

 • Rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, przygotowując karoserię do lepszego mycia.
 • Usuwa resztki zanieczyszczeń pozostałe po wstępnej obróbce powierzchni karoserii.
 • Nadaje lakierowi właściwości ochronnych i atrakcyjnego wyglądu karoserii.
 • Poprawia wygląd i wydłuża okres eksploatacji opon.
 • Tworzy powłokę, która skutecznie chroni karoserię przed działaniem zewnętrznych czynników agresywnych.

W asortymencie znajduje się chemia do myjni samochodowych do użytku zarówno latem, jak i zimą.

Działania ze strony naszej firmy przy budowaniu myjni samochodowej

Doradzamy w procesie wyboru lokalizacji, w której będzie znajdować się myjnia samochodowa samoobsługowa, pomagamy także:

 • W przygotowaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń.
 • Opracowujemy szczegółowy biznesplan funkcjonowania i dalszego rozwoju myjni.
 • Projektujemy myjnię samoobsługową, biorąc pod uwagę lokalizację, obecność lub nieobecność konkurentów, ich politykę cenową, zapotrzebowanie na usługi oraz indywidualne życzenia naszego klienta.
 • Dobieramy i instalujemy najbardziej wydajny i ekonomiczny sprzęt.
 • Dostarczamy w trakcie eksploatacji myjni wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne oraz serwisujemy sprzęt.

Każda myjnia samoobsługowa zbudowana przez naszą firmę jest zautomatyzowana i maksymalnie zoptymalizowana w celu obniżenia kosztów usług. Pomagamy klientom tworzyć konkurencyjne ceny i opracowywać strategię reklamową, zapewniamy wykwalifikowaną pomoc informacyjno-marketingową w procesie eksploatacji i rozwoju myjni.

Korzyści z inwestycji w samoobsługową myjnię samochodową

W porównaniu z kompleksami innego typu, korzyści z inwestycji w myjnie samochodowe samoobsługowe są oczywiste:

 • Mniejsze inwestycje w poszukiwanie modelu biznesowego w porównaniu do wielkości inwestycji w budowę kompleksów innego typu. Dzięki temu możesz znacznie szybciej uzyskać zwrot ze swojej inwestycję i zacząć zarabiać.
 • Orientacja na klienta. W każdej myjni samoobsługowej właściciele samochodów sami myją pojazdy. Oczywiście nikt nie może zrobić tego lepiej niż oni. W związku z tym nie ma niezadowolonych klientów i roszczeń do jakości świadczonych usług.
 • Niższy średni koszt w porównaniu do kosztów podobnych usług w innych kompleksach to gwarancja dużego popytu na usługi, ponieważ można zaoszczędzić.
 • Łatwości prowadzenia działalności gospodarczej. Wszyscy nasi klienci otrzymują narzędzia do efektywnego zdalnego zarządzania i kontroli myjni samochodowej. Wystarczy kilka godzin w tygodniu, aby właściciel myjni mógł kontrolować wszystkie procesy. Nie wymaga to doświadczenia i specjalnej wiedzy.

Warto również wziąć pod uwagę inne czynniki, które świadczą o korzyściach i perspektywach inwestowania w myjnie samoobsługowe:

Stały wzrost liczby aut

Stale budowane są nowe domy, pojawiają się całe osiedla. W związku z tym rośnie liczba samochodów. Dlatego budowa myjni samoobsługowej to nie tylko opłacalna, ale i bardzo obiecująca inwestycja.

Duże zapotrzebowanie na takie usługi

Realia współczesnego życia są takie, że najbardziej ceni się szybkość, jakość, dostępność i wygodę, wszystko to zapewnia myjnia samochodowa samoobsługowa. Dlatego równolegle ze wzrostem liczby ludności i wzrostem liczby samochodów zapotrzebowanie na tego typu usługi stale rośnie. Inwestując w ten szybko rozwijający się biznes, po prostu skazujesz się na sukces.

Jak otworzyć myjnię samoobsługową?

Aby otworzyć myjnię samoobsługową należy skontaktować się z przedstawicielstwem naszej firmy. Odwiedzając nasze biuro lub kontaktując się z naszymi specjalistami w dogodny sposób:

 • Będziesz mógł skonsultować wybór lokalizacji pod myjnię samochodową, uzyskać kompleksową pomoc w procesie przygotowania pakietu niezbędnej dokumentacji.
 • Uzyskać gotowy lub indywidualnie opracowany biznesplan funkcjonowania i rozwoju myjni samoobsługowej.
 • Możesz wybrać gotowy plan kompleksu lub zamówić jego indywidualną zabudowę.
 • Przygotujemy indywidualną ofertę. Po uzgodnieniu wszystkich kwestii, myjnia samochodowa zostanie wybudowana i oddana do użytku w ciągu kilku miesięcy.

Nasza firma to lider rynku, któremu zaufali klienci

Myjnie samoobsługowe
Myjnie samoobsługowe

Od dawna zajmujemy wiodącą pozycję na rynku uruchamiania myjni samochodowych. Nieustannie się rozwijamy, zwiększając zakres świadczonych usług i doskonaląc narzędzia zarządzania i kontroli biznesu. Do każdego budowanej i realizowanej przez nas myjni dobierany jest najbardziej niezawodny, wydajny i ekonomiczny sprzęt. Prowadzone są badania marketingowe, określany i oferowany jest klientom maksymalny zakres podstawowych i dodatkowych usług zwiększających rentowność biznesu.

Staramy się również automatyzować, optymalizować i podnosić jakość świadczonych usług instalując w myjniach innowacyjne urządzenia. Czy planujesz otworzyć samoobsługową myjnię samochodową? Zainteresowała Cię nasza oferta? Jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich życzeń i zaproponować kilka możliwości obopólnie korzystnej współpracy. Czekamy na kontakt!